TIP: KAM NA SNÍDANI V PRAZE | Bezcukrárna

úterý 16. června 2020

TIP: KAM NA SNÍDANI V PRAZE


Snídaně v Happy Bean Bistro

Ahoj a přeju vám krásné úterý!

Dneska jsem si pro Vás připravila krátkej tip, kam chodíme rádi na snídaně. Kdo sleduje můj instagram, tak ví, že si rádi s Martinem užíváme sobotní snídaně a jak jsem psala už v jednom z předešlých článků, je to takovej náš čas, kterej spolu rádi trávíme po týdnu, kdy se vidíme vždy jen večer. 

Tohle bistro je moje absolutní srdcovka. Nejen, že tam skvěle vaří, ale i obsluha je naprosto úžasná. Když přijdeme s Norisem (náš pejsek), tak je vždy vítaný, dostane piškotky, pohlazení a je spokojený. Do tohodle bistra rádi chodíme na jejich pohankové lívanečky, které mají naprosto skvělé a navíc ve veganské verzi, takže se nemusím bát, že by v nich bylo něco s mlékem, které mi nedělá někdy dobře. Co mají teda taky naprosto dokonalý, je ovesná kaše, zeleninové veganské wrapy, nebo míchaná vajíčka z vajíček od šťastných slepiček. K pití si u nich obvykle dávám heřmánkový čáj - vyzkoušejte a uvidíte, že vám taky zachutná. 

Pokud byste náhodou byli poblíž, ale nebyl by zrovna čas snídaně, určitě tam zajděte i na oběd a vyzkoušejte moje oblíbené špenátové tagliatelle s restovanou dýní - nebudete litovat.Coffee room jsme s Martinem zkusili někdy na začátku koronavirové pandemie, kdy měli otevřené jen okýnko, ale co jsme vyzkoušeli, to bylo skvělé. Za mě, milovníka kaší, je ale naprosto top jejich pohanková kaše s ovocem a ořechovým máslem, kterou si také můžete dát ve veganské verzi. Martin je naprosto zamilovaný do jejich toastů, coldbrew a avokádových chlebů. Pokud na mé doporučení vyzkoušíte nějaké z těchto bister, určitě mi dejte vědět, jak vám tam chutnalo!

Mějte krásný zbytek dne!
Vaše D.
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig