JEDNODUCHÁ VEČEŘE: AVO CHLEBA S MÍCHANÝMI VAJÍČKY | Bezcukrárna

pondělí 15. června 2020

JEDNODUCHÁ VEČEŘE: AVO CHLEBA S MÍCHANÝMI VAJÍČKY


Ahoj, dneska jsem měla poměrně náročnej den v práci a pak jsem si šla ještě zacvičit, takže už jsem úplně neměla energii na to, abych vařila nějakou zdravou večeři. V takových případech volím hlavně jednodušší večeře, jako je třeba ta dnešní - zdravá, ale rychlá na přípravu. Protože věřím tomu, že i vy máte někdy takové dny, rozhodla jsem se vám sem tyhle jednoduché večeře dávat, i když u nich nenajdete žádné krásné fotky, protože na to takhle večer už také nemám energii.

Na 1 porci potřebujete:
1/2 avokáda
1/2 citronu
6 cherry rajčátek
kus okurky
2 celá vajíčka + 1 bílek
2 plátky chleba (já měla pohankový od Koláčkovy pekárny)
sůl 
pepř
pažitka

Připravím si chléb, na který rozmačkám na každý krajíc 1/4 avokáda. Rozmačkané avokádo poté pokapu citronovou šťávou a položím na něj na plátky nakrájené rajčátka. Rajčátka poté ještě posolím.

Vajíčka připravuji tak, že si je nejprve vyklepnu do hrníčku 2 celé vajíčka a jeden bílek. Pánvičku rozpálím a jakmile má ideální teplotu, vajíčka na ní vyleju. Ihned vajíčka posolím a pak nejprve promíchávám bílky, dokud nebudou skoro celé udělané a až poté přimíchám i žloutky. Na vajíčka si nakonec ráda přidávám pažitku.

Nakonec ještě přidám nakrájenou okurku a jednoduchá večeře je hotová. 

Doufám, že vám tenhle tip přijde vhod a vyzkoušíte ho.

Dobrou chuť!
Vaše D.

SHARE:

1 komentář

  1. Betfair Exchange - Mapyro
    Find your nearest Betfair Exchange branch. 하남 출장안마 One or more 춘천 출장샵 of the Betfair Exchange offices located 포천 출장샵 in 청주 출장마사지 the UK will be open 24 hours a 통영 출장안마 day,

    OdpovědětVymazat

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig