BEZLEPKOVÉ LÍVANEČKY | Bezcukrárna

neděle 14. června 2020

BEZLEPKOVÉ LÍVANEČKY


Ahoj! 

Hlásím se po delší době. Měla jsem teď chvíli takovou "tvůrčí krizi" a neměla jsem žádné nápady, ale tahle doba vždy přejde a tak mám pro Vás teď přichystaných pár videí a i nějaké recepty, které vám sem klasicky napíšu. Taky jsem si říkala, že bych Vám sem mohla dávat tipy, kam chodíme s Martinem rádi na snídaně, nebo i na něco jiného k jídlo...ale kdo mě sleduje na IG ví, že my si rádi užíváme právě ty sobotní snídaně. Máme to jako takovou odměnu po tom celém týdnu, kdy spolu konečně trávíme čas a máme čas si v klidu popovídat. Teď ale k mojí dnešní snídani - bezlepkovým lívanečkům a jak na ně.

Na 2 porce budete potřebovat:
40g rýžové mouky
40g pohankové mouky
1 vejce
špetka soli
1/2 lžičky skořice
1/2- 3/4 hrnku mandlového mléka (možná i více, dle toho, jakou máte mouku)

Je to jednoduché, vše jen smíchejte dohromady. Jak jsem již napsala výše, mléka budete možná potřebovat i více, záleží na velikosti vejce a mouce, kterou máte. Mělo by se Vám vyvořit hustější, ale tekuté těsto - asi pro Vás natočím i jednoduchý video návod.

Lívanečky jsem opékala na palačinkovači, ale pokud ho nemáte, použijte nepřilnavou pánev a pokud by se vám těsto přilepovalo k pánvi, přidejte trochu kokosového oleje. 

Mějte se krásně!
Vaše D.
SHARE:

1 komentář

  1. However, New Zealanders should tick a few 1xbet of} boxes on what entry lever fits their sport preferences and desired level of play. Spin Palace accepts extensive range|a variety} of deposit methods but of these it accepts we totally advocate using of} Paysafecard or Neteller. Both of those on-line payment companies allow you to deposit to a betting account without any interference. Some banks in our area are barred from facilitating playing transactions, and it isn't a wise thought to have these transactions show up on your bank statement, even when they aren’t blocked.

    OdpovědětVymazat

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig