BEZCUKROVÉ DOBROTY | Bezcukrárna

čtvrtek 11. ledna 2018

BEZCUKROVÉ DOBROTYMlsání, mlsání, mlsání...kdo by to nemiloval? Protože každej si rád dá nějakou tu dobrotu, mám pro Vás dneska 4 produkty bez cukru, které Vám rozhodně zaženou chutě na sladké.


BETT'R kokosové chipsy s mořskou solí
Složení: 99% kokosové lupínky, 1% mořská sůl
Seženete ve Sklizenu

Abych se přiznala, ke kokosovým chipsům s mořskou solí jsem byla dost skeptická. Nikdy jsem totiž nebyla fanoušek chipsů (až na zeleninový, ty mi chutnaj a vím, že je to jedno jestli jim ty nebo ty bramborový, ale já mám prostě ráda kořenovou zeleninu). Nakonec jsem si ale řekla, že je prostě a jednoduše zkusím a kdyžtak to místo mě někdo doma dojí. Ale ty jo, to je tak neskutečně moc dobrý jak je propojená chuť sladkých kokosových lupínků a soli - no nebudu kecat, je to nebe v hubě! 


BIG BOY Mandle - Pražené
Složení: Jádra mandlí z Kalifornie
Seženete ve fitkách a na webu www.bigboybutter.cz

Jsem milovník oříšků a oříškových másel a asi i totální závislák na oříškových máslech značky BIG BOY (doporučuju kešu s kokosem<3). Před Vánoci jsem si ale ve fitku koupila 500g pražených mandlí právě od BIG BOYe a můžu s čistým svědomím říct, že lepší mandle jsem v životě nejedla. 


BELVAS 100% hořká čokoláda s kakaovými boby
Složení: kakaová hmota, kakaové boby
Seženete na webu www.chocotherapia.cz 

Tak tohle byla láska na první pohled a bohužel se musim přiznat, že jsem, jak se říká "na posezení" , snědla asi půlku balíčku. Tahle hořká čokoláda je ta nejlepší, kterou jsem kdy jedla a myslím, že nikdo nepozná, že je bez cukru. 


FINE GUSTO Jerky Hovězí nebo krůtí
Složení: krůtí/hovězí maso, sůl
Seženete např. v Albertu

Sehnat jerky nebo obecně zauzený výrobky z masa bez cukru je docela oříšek. Já jsem velkej milovník uzenin, slanin, salámů a tak a vážně mě štve, že na jakoukoliv etiketu se kouknu, najdu tam cukr. Tyhle jerky jsou ale výjimka a navíc jsou vážně výborný.

Taky některý z těchto produktů (nebo všechny) milujete? Nebo máte ještě nějaký jiný oblíbený? Dejte vědět do komentářů. <3

Mějte se krásně,
Vaše D.
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig