O DOMČE Z BEZCUKRÁRNY | Bezcukrárna

sobota 4. listopadu 2017

O DOMČE Z BEZCUKRÁRNY


Je tomu asi tři roky zpátky, co jsem si založila blog. Původně to měl být lifestyle blog, přešlo to v módní blog a pak zase v lifestyle. Psát blog mě šíleně baví. Je to sice takový bič, který si na sebe ušijete, ale na druhou stranu, když vás to baví, je vám jedno, že tím trávíte hodně svého volného času.

Dlouho jsem se tak nějak "blogově" hledala. Přestože mě bavilo blog psát, nějak jsem nikdy necítila, že do toho dávám sebe. Bylo to něco jako já, ale já jsem to nebyla. Dlouho jsem také chtěla český název blogu a nemohla na nic přijít. Asi rok a půl jsem ve volném čase vymýšlela různé názvy, ale prostě to neznělo tak, jak jsem chtěla, aby to znělo. Hlavně, abych v tom cítila to, že to jsem opravdu já. A jednoho večera to přišlo, když se mě děda ptal, kdy si konečně otevřu tu cukrárnu, aby tam chodil na dortíky, tak jsem mu na to odpověděla "No jo dědo, ale to by s tím mojim zarytym bezcukrovánim byla tam maximálně bezcukrárna". No a v tu chvíli to přišlo. Bude to "BEZCUKRÁRNA". Proč ne?

Důvodů, proč jsem založila nový blog bylo mnoho. Nechtěla jsem na blogu mít články, který se mi nelíbí a nejsem to já. Chtěla jsem také, aby byl blog koncipován spíše, jako blog o vaření a inspiraci k zdravému životnímu stylu. Vaření je moje láska, relax a něco, do čeho dávám celý svý srdce. Chci jen, aby můj blog bylo moje "internetové já", aby přes adresu www.bezcukrarna.com na Vás vylezla ta malá upatlaná blondýna v kuchyni, která se vařením opravdu baví.

Nejsem šéfkuchař, ani výživový poradce a ani jiný expert. Jsem jen někdo, kdo opravdu miluje zdravý životní styl "bez cukru" a rád tvoří a experimentuje s jídlem. Doufám, že se Vám u mě na blogu bude opravdu líbit a že si nějaký recept (třeba jen jeden) vážně zamilujete.

A o mé cestě k "bezcukrovému" životnímu stylu zase příště :)

Zatím ahoj a mějte se krásně
D.
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

BLOGGER TEMPLATE CREATED BY pipdig